Ekologické kovové slámky

Náš syn rád pije z brček, my si také občas dáme nějaké smoothie nebo ledovou kávu a už jsem přemýšlela, že pořídím domů brčka kovová. Přemýšlela jsem i nad pořízením skleněných, ale to bych se opravdu bála, že by se poničily nebo v nejhorším případě rozbily, takže volba kovových pro mě byla jasná.
Nejen, že budu mít méně odpadu, ale také při pořízení takových brček je investice do budoucna. Brčka jsou na celý život, vždy jsou doma a nikdy nebudu v situaci, že mi došly brčka pro návštěvu do drinku.

Kovová slámka
Měla jsem možnost spolupracovat s firmou KOVOVASLAMKA.sk, která mi nabídla, že mi pošle 6 takovýchto rovných slámek ve 3 barvách, které měly v nabídce. Odstín stříbrný, zlatý a chameleón, který se mi líbí asi nejvíc. Krásně mění barvy a vypadá opravdu krásně. :) Jsem s nimi opravdu spokojená a to jsem je vážně testovala poctivě. :)

Mléčné smootnie z lesního ovoce s kovovou slámkou v odstínu chameleón
 K těmto slámkám samozřejmě dostanete i čistící kartáčky, se kterými se pohodlně a snadno čistí. Na cesty beru většinou 2 slámky a jeden kartáček, po použití mi venku stačí je opláchnout pod vodou a doma dočistím. :) Bohužel jen v málo restauracích či kavárnách mají k dispozici kovové slámky, pokud si něco objednám, tak si to vyžádám bez brčka a použiji svoje.

Takže ještě jednou děkuji firmě KOVOVASLAMKA.sk za spolupráci.

Můžete se těšit na další tipy jak doma redukovat plasty.

Přeji krásný den :).

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Mramorová bábovka

Kakaovo-kokosový mug cake

Donuty z horkovzdušné fritézy