O mně

Jmenuji se Iveta a rozhodla jsem se vytvořit blog, na který budu přidávat recepty a střípky z mého života.

Jsme rodina, která žije se psem. Máme amerického stafordširského teriéra, o kterém bych chtěla napsat taky pár článků. Jaký je život se psem, nároky, veterinární péče, .. :)

Moc ráda vařím a občas vymýšlím zajímavé kombinace, o kterých bych se s Vámi chtěla podělit a taky sem občas napsat nějaký recept na pokrmy, co tak běžně jíme. Některé z Vás to může inspirovat a nebudete muset přemýšlet, co budete dneska vařit. :) Od března 2019 se hodně věnuji lowcarb stravování, tak můžete čekat hodně nízkosacharidových receptů.

Většinou, když navštívím drogerii, tak objevím nějakou novinku nebo produkt, který jsem ještě nevyzkoušela, tak ho koupím a buď jsem z něho nadšená a kupuji ho nadále a nebo mě totálně zklame. Na mém blogu se dozvíte i recenze na různé výrobky, co se týče produktů pro úklid a domácnost, výrobků pro děti, atd. :)

Jsem mobilní maniak a používám nespočet aplikací. Některé jsou fajn a některé stojí za starou bačkoru. Budu se snažit zhodnotit i některé aplikace, které Vám třeba usnadní nějakou práci, tak jako mě. :)

K vytvoření blogu mě vedlo to, že jsem se potřebovala vypsat a chtěla jsem se podělit o mé zkušenosti s Vámi. Vznikne mi z toho i hezká památka, a když si to pak časem znovu přečtu, určitě mě potěší články, které jsou napsané dopodrobna. Přece jen člověk rychle zapomíná, hlavně když čas s dítětem strašně rychle letí.

Takhle bych se v rychlosti představila a z mých článků se dozvíte více.Populární příspěvky z tohoto blogu

Moje low carb proměna po půl roce - 3. díl

Grusetky podle paní Lucky Grusové

Mléčné řezy