O mně

Jmenuji se Iveta a rozhodla jsem se vytvořit blog, na který budu přidávat recepty a střípky z mého života. Jsem fit máma dvou chlapečků a momentálně máme fenku stafordšírského bulteriéra Daenerys "Kali" Lavender Smile, se kterou se věnuji poslušnosti a výstavám. 

Volný čas trávím hodně v kuchyni, protože mě baví vařit, péct, zkoušet a vymýšlet nové recepty. Od začátku roku 2019 se stravovala převážně lowcarb, takže se tu u mě objeví i lowcarb recepty.
Nejen, že se tu dočtete o jídle, ale také tu plánuji psát i recenze na zboží, výrobky nebo potraviny.

Taky se věnuji fitness a zdravému životnímu stylu. Baví mě cvičení a nejen, že mi to změnilo život a stala se ze mě milovnice silových cvičení a běhu, ale také jsem si jako začátečník přivodila pár problémů.

K vytvoření blogu mě vedlo to, že jsem se chtěla podělit o moji tvorbu a vznikne mi z toho i hezká památka. Můj blog můžu považovat za vlastní online kuchařku a deník. :)

Aktuálně řeším už více než 2 roky návrat menstruace příčinou nadmíry sportu a stresu a nedostatečným příjmem. Ano, přibrala jsem a po zdravých 7 měsících co mám pravidelně menstruaci začínám opět pomalu hubnout. Zdravě, s rozumem a hlavně pomalu. 

Jak teď cvičím, jím a hýbu se najdete v příspěvcích na blogu. 

Takhle bych se v rychlosti představila a z mých článků se dozvíte více.Populární příspěvky z tohoto blogu

Mramorová bábovka

Donuty z horkovzdušné fritézy

Kakaovo-kokosový mug cake